MANIKÚRA

MANIKÚRA

Manikúra Vaše ruce potřebují stejnou péči jako pleť Neustálé změny teplot a náročná manuální práce mohou ruce poškodit. Krásné ruce nejsou jen vizitkou každé ženy, ale i muže. Věnujte jim stejnou péči jako vaší pleti a my vám s tím pomůžeme! Při péči o ruce provádíme jak kvalitní mokrou manikúru, tak suchou přístrojovou. S péčí o nehty nám pomáhá značka Vinylux. Dopřát si můžete i gelové nehty na vysoké úrovni, přičemž používáme ty nejlepší materiály renomovaných značek, mezi něž patří Luxio, Inglot, Shellac CND, Platinum, EDB, OPI a další. Všechny naše manikérky jsou certifikované, některé se mohou chlubit i řadou ocenění z nejrůznějších Nail Art soutěží. Rádi vám vymyslí design na míru. Zahoďte předsudky, že Asiaté pracují jen s nekvalitními materiály. U nás je to přesně naopak! Jsou zruční a šikovní a ke své práci využívají jen to nejlepší, co současný trh nabízí.

Nabízené manikérské služby  :

- Manikúra klasik 

- Manikúra s lakováním

- Modelace umělých nehtů 

- Lakování, výměna , úprava nehtů 

- Gelové nehty

- Dámská manikůra 

SLUŽBY MANIKÚRA

V čem se liší HGI nails od konkurence?

Když vstoupíte do Heritage beauty &nails salonu, uvítá vás přátelský a usměvavý personál kvalifikovaných a pozitivních manikérů. Při manikúře v Heritage beauty &nails salonu zažijete nadstandardní služby s profesionálním přístupem. V Heritage beauty &nails jsme se zavázali používat pouze vysoce kvalitní materiály známých a luxusních značek, jako jsou Luxio, Indigo, Shellac CND, Platinum, EDB a OPI. Pokud by některá z manikérek porušila toto pravidlo a použila nekvalitní materiál, oznamte nám to a vrátím vám peníze v plné výši.  V Heritage beauty &nails salonu vám krásně upraví nehty, které jistě upoutají pozornost lidí kolem vás. Zvedne se vám sebevědomí, což pocítíte v každodenním společenském životě.

HERITAGE BEAUTY & NAILS

 

Použivané laky na nehty v  HERITAGE BEAUTY & NAILS 

Lak na nehty používané v Heritage beauty & nails  je barva od známých a špičkových značek jako jsou Luxio, Inglot, Shellac CND, Platinum, EDB, OPI

 

CENÍK SLUŽEB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

From the Shop

You might also like..

consultation consultation

Tư vấn miễn phí