Pedikúra

PEDIKÚRA

proč je potřebná pravidelná pedikúra :

Pedikúra Nohy nás nosí každý den, a proto o ně musíme také pečovat. Jedině perfektně pravidelně ošetřované nohy mohou být zdravé a krásné. A platí to nejen pro ženy, ale i pro muže. K péči o nohy využíváme jak klasickou mokrou pedikúru, tak suchou přístrojovou. Jedná se o nadstandardní služby s přístoji značky Promed. V žádném případě nepoužíváme břitvu. Certifikované pedikérky vám provedou zábaly z alpských bylin ze Švýcarska značky Mavex, jejichž výtažky se vpijí do kůže a zahojí vzniklé praskliny. Dále pracujeme s vyhlášenými značkami v péči o nohy Clearence, Alessandro a Foodlogic. Vyzkoušejte naši vysoce profesionální péči a uvidíte, že se budete rádi vracet.

PEDIKÚRA

PEDIKÚRA

PEDIKÉRSKÉ SLUŽBY :

- PEDIKÚRA KLASIK

- PEDIKÚRA S LAKOVÁNÍM

- MODELACE UMĚLÝCH NEHTŮ

-PEDIKÚRA Speciál

- MASÁŽ NOHOU A CHODIDEL

V Čem se liší pedikúra v Heritage beauty &nails od konkurence :

Když vstoupíte do Heritage beauty &nails salonu, uvítá vás přátelský a usměvavý personál kvalifikovaných a pozitivních manikérů.

Při manikúře v Heritage beauty &nails salonu zažijete nadstandardní služby s profesionálním přístupem. V Heritage beauty &nails jsme se zavázali používat pouze vysoce kvalitní materiály známých a luxusních značek, jako jsou Luxio, Indigo, Shellac CND, Platinum, EDB a OPI.

Pokud by některá z Pedikérek porušila toto pravidlo a použila nekvalitní materiál, oznamte nám to a vrátím vám peníze v plné výši. V HGI nails salonu vám krásně upraví nehty i u nohou , které jistě upoutají pozornost lidí kolem vás. Zvedne se vám sebevědomí, což pocítíte v každodenním společenském životě.

PEDIKÚRA

 

 

Použivané laky na nehty v  HERITAGE BEAUTY & NAILS:

Lak na nehty používané v HERITAGE BEAUTY & NAILS je barva od známých a špičkových značek jako jsou Luxio, Inglot, Shellac CND, Platinum, EDB, OP

 

 

CENÍK SLUŽEB

From the Shop

You might also like..

consultation consultation

Tư vấn miễn phí